Jaarverslag 2022 van de onderhoud (en Solar) commissie.

Ook dit jaar is er qua onderhoud veel gebeurd tijdens de bezem in en uit de mast.

Zoals:
Er zijn sleuven gegraven ter voorbereiding voor het water stroom data en afvoer aan te leggen.
Ook zijn er diverse lampen vervangen, waterkraan vernieuwd en vele andere noodzakelijke dingen gedaan.
Ook de mannen van het Solar Team hebben niet stil gezeten alle voetstukken zijn gemonteerd op de steigers, alle stroomkasten die nodig zijn voor de beveiligingslampen op aan te sluiten zijn geplaatst geworden en voorzien van bedrading zodat nu de palen met de lampen gemonteerd kunnen worden.
Ook deze onderhoudscommissie kan nog wel een paar handjes gebruiken om af en toe eens willen bij springen om diverse kleine klusjes uit te voeren. Mocht je hier interesse in hebben kun je je altijd even melden bij mij, of via de mail van onze club: thornerzc@gmail.com .
Dank aan iedereen die dit jaar zijn handjes weer uit de mouwen heeft gestoken.
Met vriendelijke groet,
Don Knapen.